vorige concerten

zaterdag 27 oktober
2018
Doopsgezinde kerk
Dorpstienden 3
Ouddorp
Rondom Beethoven:
– Ouverture Egmont
– pianoconcert nr. 2
– kwintet voor piano en blazers, deel  1
– Chanson de Matin en Chanson de Nuit van Elgar
zondag
10 juni 2018
De Eendraght
Hellevoetsluis
Benefietconcert
“Muziek aan bed”
 zondag
22 april 2018
15.00 uur
 Vestingkerk
Oostzanddijk 18
Hellevoetsluis

memories
programma:

  • Turkse mars – Beethoven
  • Concert voor 2 hobo’s en orkest – I. Malzat
    – allegro maestoso
    – rondo
  • Symfonie nr. 100 – Joseph Haydn
    – adagio – allegro
    – allegretto
    – menuet
  • Zapfenstreich 1 – Beethoven
  • My funny valentine
  • From a distance
  • I want to spend my life time
  • The shadow of your smile
  • Pink panther
  • Smooth
  • Hey, look me over
 zondag 12 november 2017
15.00 uur
 Vestingkerk
Oostzanddijk 18
Hellevoetsluis
gezamenlijk concert met klarinet-accordeon-viooltrio “C tot de Derde” en met medewerking van Isabella Lediakova (cello) en Yolanda Davids (harp)

  • Hatikwa
  • Kol Nidrei (Bruch)
  • Deux Mélodies Hébraïques (Ravel)
  • Hannukah Overture (Shugar)
  • Schindler’s List thema (Williams)
  • Variations on a Hebrew Folk Melody (Alshin)
 zaterdag 28 oktober 2017
20.00 uur
 Doopsgezinde Kerk,
Dorpstienden 3
Ouddorp
gezamenlijk concert met klarinet-accordeon-viooltrio “C tot de Derde” en met medewerking van Isabella Lediakova (cello) en Yolanda Davids (harp)

  • Hatikwa
  • Kol Nidrei (Bruch)
  • Deux Mélodies Hébraïques (Ravel)
  • Hannukah Overture (Shugar)
  • Schindler’s List thema (Williams)
  • Variations on a Hebrew Folk Melody (Alshin)
  • Roemeense volksdansen (Bartók)
  • Freylachs 1 en 3
 vrijdag 30 juni 2017  Vesting Hellevoetsluis openluchtconcert:
om 19.30 uur brengen soldaten van de Equipage de Delft en Allemansend  Michiel de Ruyter de vestinghaven binnen.  Om 20.15 uur het concert van Cui Orkest vanaf het ponton in de Vestinghaven met medewerking van de soldaten van de Equipage de Delft en Allemansend

  • Susato: Danserije suite
  • Händel: Delen uit Watermuziek deel 1 en 2
  • Haydn: symfonie 100 allegretto
  • Purcell: trumpet tune (Clarke)
  • Purcell: rondeau uit Abdalazar
  • Khatsjatourian: Adagio uit Spartacus
  • Van Anrooy: Piet Heijn rhapsody
  • My heart will go on
  • Drunken sailor
 donderdag
4 mei 2017
 St Catharijnekerk
Brielle
Herdenkings/bevrijdingsconcert –Voor Cui Orkest staat op het programma (gedeeltelijk met de koren):

  • Hatikwa
  • Variaties op een hebreeuwse volksmelodie
  • Blijf mij nabij
  • Nader tot God
  • Thema uit Schindler’s list
  • Wohl mir, dass ich Jesum habe (Bach)
  • Symfonie nr .9 deel 1 (Dvorak)
  • Going home (bewerking deel 2 van Symf. nr 9 van Dvorak)
 zondag
15 januari 2017
15.00 uur
 Vestingkerk
Oostzanddijk 18
Hellevoetsluis

 Nieuwjaarsconcert

zondag
13 november 2016
15.00 uur
Vestingkerk
Oostzanddijk 18
Hellevoetsluis
 “Antieke dansen”
Danserije – Susato
Parthia in F – J. Reicha
Antiche Danze suite 3 -deel 1 – Respighi
Hobo-fagotconcert – Vivaldi
Water music suite 1 – Händel
Brandenburg sinfonia – Bach
Symfonie 2 – BoycePoster concert 13 november 2016 (pdf)poster-versie9-hellevoet
zaterdag
29 oktober 2016
20.15 uur
Doopsgezinde Kerk
Dorpstienden 3
Ouddorp
 “Antieke dansen”
Danserije – Susato
Parthia in F – J. Reicha
Antiche Danze suite 3 -deel 1 – Respighi
Hobo-fagotconcert – Vivaldi
Water music suite 1 – Händel
Brandenburg sinfonia – Bach
Symfonie 2 – BoycePoster concert 29 oktober 2016 (pdf)
poster-cui-20u15-29okt2016
zondag
10 januari 2016
 Dorpskerk
Achterweg 10
Hoogvliet
 Koffieconcert (nieuwjaarsconcert)
m.m.v. Graziella Frerichs (sopraan)
zondag
29 november 2015
15:00 uur
Vestingkerk
Oostzanddijk 18
Hellevoetsluis
“Van Pachelbel tot Piazzolla”

  • Canon – Pachelbel
  • Symfonie nr.1 – Gounod
  • Pavane – Fauré
  • Gavotte – Prokofjev
  • St. Paul’s suite – Holst
  • Gabriel’s oboe – Morricone
  • Oblivion – Piazzolla
  • Tu Too Tango – Hill
  • Blue Tango – Anderson

PowerPoint-presentatie

vrijdag
17 april 2015
19.30 uur
Kerk aan de Ring
Hellevoetsluis
  •  Sullivan – Ouverture HMS Pinafore
  • Händel – orgelconcert nr. 6
  • Haydn – symfonie nr. 105 – andante
  • Delibes – Le roi s’amuse
  • Händel – orgelconcert nr. 13 – 2e deel
  • Saint-Saëns – Le carnaval des animaux delen 4-5-9-13
  • De koekoek (Italiaans/Zwiters lied voor houtblazers)
  • Kindersymfonie
  • Kabalevski – de komedianten poster-concert-17042015

 

zaterdag
24 januari 2015
Ouddorp
  • Haydn – symfonie nr. 104 (“Londen”)
  • Händel – orgelconcerten
  • Purcell – Rondeau from Abdelazer
  • Brandon – Irish suite
  • Glass – the hours
  • J. Andriessen – symfonie nr 8
  • Kabalevski – de komediantenposter-24jan2015download hier een poster in A4
zondag
23 november 2014
10.00 uur
Careyn Verpleeghuis
De Plantage
Plantageweg 4, Brielle
  •  Schubert – ouverture in D
  • Mozart – Adagio uit klarinetconcert
  • von Weber – Marcia voor blaasensemble
  • Haydn – divertimento voor blaaskwintet
  • J. Andriessen – symfonie nr 8
  • Kabalevski – de komedianten

 

zondag
16 november 2014
15.00 uur
Vestingkerk
Oostzanddijk 18
Hellevoetsluis
Jubileumconcert
posterdownload hier de poster in pdf-formaat
poster-16november2014
zondag
30 maart 2014
16.00 uur
’t Dijckhuis
Vierpolders
Concert met wijnproeverij

  • J. Chr. Bach – Sinfonia
  • Saint-Saëns – Morceau de concert voor harp en orkest
    soliste: Yolanda Davids
  • Gershwin – Summertime
  • Corelli – Concerto Grosso nr. 8
  • Dvorak – Finale (furiant)
  • Beethoven – Allegro con brio (symf. 5)
zondag
3 november 2013
10.00 uur
Careyn
Brielle
Met ‘Cui’ de reis om de wereld in 80 minuten

zondag
13 oktober 2013
15.00 uur
Vestingkerk
Hellevoetsluis
Met ‘Cui’ de reis om de wereld in 80 minuten

zaterdag
8 juni 2013
20.00 uur
Welkomkerk
Rockanje
Met ‘Cui’ de reis om de wereld in 80 minuten

zaterdag
26 januari 2013
20.00 uur
Doopsgezinde Kerk
Dorpstienden 3
Ouddorp
  • Beethoven – Ouverture Egmont
  • Haydn – symfonie nr. 94 in G
  • Vivaldi – Concert in d voor
    2 hobo’s en orkest
  • Gounod – Petitite symphonie
  • Bernstein – West Side Story
zondag (middag)
25 november 2012
14.30 uur
Vestingkerk
Oostzanddijk 18
Hellevoetsluis
  • Beethoven – Ouverture Egmont
  • Haydn – symfonie nr. 94 in G
  • Vivaldi – Concert in d voor
    2 hobo’s en orkest
  • Gounod – Petitite symphonie
  • Bernstein – West Side Story
zondag
11 november 2012
10.00 uur
Careyn Verpleeghuis
De Plantage
Plantageweg 4, Brielle
  • Beethoven – Ouverture Egmont
  • Haydn – symfonie nr. 94 in G
  • Vivaldi – Concert in d voor
    2 hobo’s en orkest
  • Gounod – Petitite symphonie
  • Bernstein – West Side Story
zaterdag
2 juni 2012
20.00 uur
Liduina Basiliek
Schiedam
afgelast
vrijdag
25 mei 2012
20.00 uur
Doopsgezinde Kerk
Dorpstienden 3
Ouddorp
afgelast
zondag
13 november 2011
14.30 uur
Vestingkerk
Oostzanddijk 18
Hellevoetsluis
  • Beethoven – symfonie nr. 7
  • Bizet – L’Arlesienne #1
  • Dvorak – Slavische dans
  • Mozart – Andante fluitconcert
zaterdag
12 november 2011
20.00 uur
Doopsgezinde Kerk
Dorpstienden 3
Ouddorp
  • Beethoven – symfonie nr. 7
  • Bizet – L’Arlesienne #1
  • Dvorak – Slavische dans
  • Mozart – Andante fluitconcert
zondag
23 oktober 2011
10.00 uur
Careyn Verpleeghuis
De Plantage
Plantageweg 4, Brielle
  • Dvorak – Slavische dans
  • Mozart – Andante fluitconcert
  • Beethoven – symfonie nr. 7, deel 1 & 4
  • Bizet – L’Arlesienne #1
  • Brahms – Hongaarse dans nr. 5
zaterdag
13 november 2010
20.00 uur
Doopsgezinde Kerk
Dorpstienden 3
Ouddorp
  • Beethoven – delen uit symfonieën 5, 6 en7
  • Brahms- Variaties op een thema van Joseph Haydn
  • Grieg – Peer Gynt Suite
  • Piazzolla – Oblivion
  • Brahms – Hongaarse dans nr. 5
  • Saint-Saëns – Bacchanale
zaterdag
6 november 2010
20.00 uur
Welkomkerk
Hoogvlietlaan 23
Rockanje
  • Beethoven – delen uit symfonieën 5, 6 en7
  • Brahms- Variaties op een thema van Joseph Haydn
  • Grieg – Peer Gynt Suite
  • Piazzolla – Oblivion
  • Brahms – Hongaarse dans nr. 5
  • Saint-Saëns – Bacchanale
zaterdag 30 januari 2010
20.00 uur
“De Man” – Oostvoorne
  • Ouverture Coriolan, Beethoven
  • Celloconcert in A, Schumann
    cello: Isabella Lediakova
  • Chanson de Matin en Chanson de Nuit, Elgar
  • Vocalise, Rachmaninov
  • Carmen, Bizet
zaterdag 23 januari 2010
20.00 uur
Herv. Kerk, Ring 1, Haamstede
  • Ouverture Coriolan, Beethoven
  • Celloconcert in A, Schumann
    cello: Isabella Lediakova
  • Chanson de Matin en Chanson de Nuit, Elgar
  • Vocalise, Rachmaninov
  • Carmen, Bizet
woensdag 13 januari 2010 Doopsgezinde Kerk
Dorpstienden 3 – Ouddorp
  • Ouverture Coriolan, Beethoven
  • Celloconcert in A, Schumann
    cello: Isabella Lediakova
  • Pianoconcert, KV 488, Adagio, Mozart
    piano: Piet Westhoeve
  • The Lord of the Dance, R. Hardiman
vrijdag 5 juni 2009
20.00 uur
Bedevaartskerk
de Rik 5,
3232 LA Brielle
30-jarig lustrumconcert

  • Ouverture in D, F. Schubert
  • Petite Suite no. 3 – In modo populari, C. Cui
  • Marsch in D – Drei Sätze für Orchester, A. Bruckner
  • Il Divorzio di Figaro, J. Andriessen
  • The Lord of the Dance, R. Hardiman
  • Blue Tango, L. Anderson
zaterdag 28 maart 2009 Ouddorp
  • Symfonie nr 100 in G van Haydn
  • Klarinetconcert in A, KV 622, Mozart
    solist: Niels Vermeul
  • Marsch in D – Drei Sätze für Orchester, Bruckner
  • Il Divorzio di Figaro, J. Andriessen
  • Ouverture in D, Schubert
zaterdag 15 november 2008
20.00 uur
Kerk in Nieuwenhoorn
  • Klarinetconcert in A, KV 622, Mozart
    solist: Niels Vermeul
  • Concert voor 2 hobo’s en orkest, Lex van Delden
    solisten: Dineke Visser en Eric v.d. Geer
  • Symfonie nr 100 in G van Haydn
  • Maques et Bergamasques van Fauré
zaterdag 13 september 2008
14.00 uur
Catharijnekerk, Brielle
  • Symfonie nr 5 in c van Beethoven, 1e deel
  • klarinetconcert van Mozart, 2e deel
    solist: Niels Vermeul
  • Roemeense volksdansen van Bartok
  • Bacchanale van Saint-Saëns
zaterdag 19 april 2008
20.00 uur
Salvatorkerk
Mozartlaan 25,
3055 KJ Rotterdam-Hillergersberg

gezamenlijk concert met
orkest Ars Musica
Symfonie nr. 5 in c van Beethoven
Sinfonia in Bes van J. Chr. Bach
Ouverture in C van Telemann

vrijdag 18 april 2008
20.00 uur
Bedevaartskerk
de Rik 5,
3232 LA Brielle

gezamenlijk concert met
orkest Ars Musica
Symfonie nr. 5 in c van Beethoven
Sinfonia in Bes van J. Chr. Bach
Ouverture in C van Telemann

26 januari 2008
20.00 uur(bekijk poster)
Kerk in Nieuwenhoorn
  • Symfonie nr. 3 van F. Schubert
  • Divertimento nr. 12 van W.A. Mozart
  • Sinfonia van J.Chr. Bach
  • Sinfonia dell’Arte van J. Andriessen
  • Roemeense volksdansen van B. Bartok
  • Bacchanale van Saint-Saëns
  • Wals van J. Strauss Jr.
22 april 2007
16.00 uur
De Kloosterhof, Hoogerheide
  • Ouverture “Die Zauberflöte” van Mozart
  • Mozartiana suite nr. 4 van Tsjaikovski
  • Chanson de Nuit en Chanson de Matin van Elgar
  • Concert voor 2 hobo’s en orkest, Lex van Delden
21 april 2007
20.00 uur
Kerk in Nieuwenhoorn
  • Ouverture “Die Zauberflöte” van Mozart
  • Balletmuziek “Les petits Riens” K anh 1-16 van Mozart
  • Mozartiana suite nr. 4 van Tsjaikovski
  • Chanson de Nuit en Chanson de Matin van Elgar
  • Concert voor 2 hobo’s en orkest, Lex van Delden
  • Laudate Dominum van Mozart
  • Pavane pour une enfante defunte
11 maart 2007 De Plantage, Brielle
  • Ouverture “Die Zauberflöte” van Mozart
  • Balletmuziek “Les petits Riens” K anh 1-16 van Mozart
  • Mozartiana suite nr. 4 van Tsjaikovski
  • Chanson de Nuit en Chanson de Matin van Elgar
3 februari 2007
(ook 28 januari
in Bergen op Zoom)
Kerk a/d Ring
Hellevoetsluis
werken voor piano en blaasoctet van Beethoven, Wenth en Wranitzky
uitgevoerd door Ardjoena Soerjadi, piano, met een blaasoctet waarin een aantal blazers van het Cui Orkest
18 november 2006 Hervormde Kerk, Zuidland Mozart concert met het koor Sursum Corda en pianist Ank Geul

  • Ouverture “Die Zauberflöte
  • Balletmuziek “Les petits Riens”K anh 1-16
  • Adagio uit pianoconcert in A, KV 488
  • Laudate Dominum uit Vesperae Solemnes de Confessore
  • Ave Verum Corpus
  • Victimae Paschali van Michael Haydn
28 oktober 2006 repetitiedag in
De Sjoel,
Turfkade 16, Brielle
openstelling voor belangstellenden van 14.00 tot 15.30 uur
12 mei 2006 Kerk aan de Ring
Smitsweg Hellevoetsluis
eigen concert o.l.v. Michiel van Vliet
4 mei 2005
Dodenherdenking
St. Catharijnekerk
Brielle
24 april 2005
10.00 – 11.30 uur
De Plantage
Brielle
eigen concert o.l.v. Cor van der Linden
20 april 2005
20.00 uur
De Samaritaan
Sommelsdijk
eigen concert o.l.v. Cor van der Linden
2 april 2005
20.00 uur
Kerk aan de Ring
Smitsweg Hellevoetsluis
eigen concert o.l.v. Cor van der Linden
met medewerking van pianist Ardjoena Soerjadi

  • F. Schubert – Ouverture in D, D590
  • G. Fauré – Pélleas et Mélisande
  • W.A. Mozart – Pianoconcert nr. 23 in A, KV 488
  • W.A. Mozart – Symfonie nr. 40 in g, KV 550 (1e deel)
  • A. Rubinstein – Melodie in F
  • M. Moussorgsky – “Een Traan”
  • A. Liadov – Acht Russisiche volksliederen
30 oktober 2004 Zuidland programma met Sursum Corda
4 mei 2004
Dodenherdenking
St. Catharijnekerk, Brielle
  • Jurriaan Andriessen  – Symfonie nr. 8 – lento
  • Gabriel Fauré – Pélleas et Mélisande – 4e Entr’acte
  • Tommaso Giordani – Symfonia in Es – Andante
19 september 2004
14.30 uur
Catharina Gasthuis Brielle
  • Schubert – Ouverture in D
  • Mozart – Symfonie in g, KV 550, 1e deel
  • Melodie – A. Rubinstein
  • The magic of Leroy Anderson
24 april 2004
uitvoering
o.l.v. Cor van der Linden
(gezamenlijk concert met Helvoets Dameskoor en Tenella koor)
Welkomkerk, Rockanje
  • Tommaso Giordani – Symfonia in Es
  • Gabriel Fauré – Pélleas et Mélisande
  • Franz Schubert – Entr’acte- en Balletmuziek uit “Rosamunde”
31 januari ’04
25-jarig jubileumconcert
o.l.v. Dick Verhoef
in samenwerking met het Nederlands Hoornkwartet
De Merel, Rockanje
  • Tommaso Giordani – Symfonia in Es
  • Ludwig van Beethoven – Symfonie nr. 1 in C, opus 21
  • Jan Koetsier – Vor- und Nachspiel voor 4 hoorns en orkest, opus 114ª
  • Franz Schubert – Symfonie nr. 3 in D, opus D200
  • Jurriaan Andriessen  – Symfonie nr. 8
  • Heinrich Hübler – Concert in F voor vier hoorns en orkest